www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 917 napja lejárt

Fontos neked a jövőd és a karrierlehetőséget keresed?

Mi ebben partnerek vagyunk!

Gyere a Duna House egyik legsikeresebb irodájába dolgozni Óbudára, az római Amfiteátrum mellé.

      MI NEM ÁLLÁST KÍNÁLUNK, EGY LEHETŐSÉGET!

A jelenlegi gyors és rohanó világban minden ingatlanos franchise hálózat pozicionálni magát. Mi valóban elmondhatjuk Magunkról, hogy a legnagyobb és a legfejlődőképesebb hálózattal rendelkezünk az országban, elmondhatjuk Magunkról, hogy a legprofibbak vagyunk.

A Duna House több mint tíz éve meghatározó szerepet vállal az ingatlanpiacon. Gyere, és dolgozz Velünk a Duna House egyik legjobb irodájában Óbudán az Amfiteátrumnál! Ha hiszel magadban és szereted az embereket, rengeteg energiád van, nem akarsz alkalmazotti fizetésért dolgozni, de hajlandó vagy tenni a céljaidért, akkor nálunk azt elérheted!

Eladó és kiadó lakások, házak értékesítés területére

INGATLANÉRTÉKESÍTŐT

keresünk.

Feladatok:

  • Új megbízások felkutatása
  • Ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése
  • Meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás
  • Eladók és vevők közötti közvetítés

Mit kínálok?

  • Sosem látott lehetőséget, hogy megtaláld a számításod tapasztalatot, tudást, amit 10 év alatt megszereztünk
  • Neked már csak átadnunk kell profi irodai hátteret több mint 24,000 ingatlan országszerte keresztértékesítés a 115 saját irodában + számtalan együttmüködő partnerrel
  • Marketing hozzájárulást
  • Mentori segítség

ELVÁRÁSAINK:

  • Pozitív kisugárzás
  • Jó kommunikációs készség
  • Dinamizmus
  • Gyors gondolkodás
  • Továbblépési ambíció
  • Szorgalom

TANULJ A LEGJOBBAKTÓL, VÁROM A PÁLYÁZATODAT!

Pályázati idő 2015 június 10.

Amennyiben a megadott határidőig jelentkezel, Neked is lehetőséged van a két új kollégának fenntartott pozíció betöltésére.
 Hívj vagy írj bátran, jelentkezz a megadott elérhetőségeken. Jelentkezni lehet fényképes önéletrajz küldésével!

KEZDŐK JELENTKEZÉSÉT IS VÁRJUK!!!

Máthé Krisztrina

Irodai értékesítési vezető

Helyek Budapest
Pest
Kategória Mérnök / Műszaki
Bank / Biztosítás / Pénzintézet
Idegenforgalom / Szálloda / Vendéglátás
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő