www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 1009 napja lejárt

Szeretnél az erőfeszítéseidhez, méltó jövedelemhez jutni?
Ha magad ura akarsz lenni, vagy már az vagy, és be tudod osztani az idődet, és tudod mi a fontos Számodra, akkor NÁLUNK a helyed!!!!
Olyan legalább érettségizett munkatársak jelentkezését várjuk zuglói irodánkba, akik hajlandóak időt és energiát befektetni abba, hogy ezt a szakmát elsajátítsák minden szépségével és nehézségeivel együtt.
Ha úgy érzed, hogy vágysz a fejlődére, a folyamatos tanulásra, de ezzel együtt az elismerésre,
továbbá arra törekszel, hogy csak előre nézz, és nem riadsz vissza a sok munkától a kényelmes életed érdekében, akkor JELENTKEZZ!!

Olyan kitartó, ambiciózus, jó kommunikációs képességű, önálló, kreatív munkatársakat keresünk, akiknek fontos a jó csapat, és hogy befektetett munkájuk megtérüljön. Kiemelkedő kereset lehetőségét, karrierprogramot, mozgalmas, egyéni időbeosztást kínálunk leendő munkatársaink számára.

Még négy álláslehetőségünk van.

Feladatok:
Új és használt építésű lakóingatlanok közvetítése. Több, mint 25.000 ingatlant tartalmazó adatbázis megismerése, kezelése. Megbízások felkutatása, ingatlanok megtekintése, szerződések megkötése, tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötésig. Komoly motivált ügyfelek kiszolgálása, ingatlanok bemutatása, eladása Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel. Feladatokhoz kapcsolódó adminisztráció elvégzése.

Elvárások:

  • Dinamizmus, határozottság, terhelhetőség.
  • Középfokú végzettség.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Jó megjelenés
  • Sikerorientált gondolkodás.
  • Kitartás, szorgalom
  • Ügyfelorientáltság
  • Pozitív tulajdonságok:
    • Empátia
    • Önállóság
    • Kompromisszum készség.

Amit kínálunk:
Változatos és önállóan beosztott munkavégzés. Kiemelkedő, teljesítményarányos kereseti lehetőség Professzionális háttér-kiváló infrastruktúra. Tréningek (gyakorlati képzés és szakmai segítség)

Folyamatos fejlődés és karrier lehetőség.
Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat. Kereseti lehetőség: a pontos iránymutatást követő 1-3 hónap múlva 150 ezer Ft; fél év elteltével 200-500ezer Ft

Munkavégzés helye: Budapest, XIV kerület.

 Jelentkezés módja: Küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő