www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 175 napja lejárt

Érdeklődést mutatsz az ingatlanok, az emberek, valamint az értékesítés felé?

Szeretnél egy modern szemléletű, dinamikus, új irodában dolgozni?

Szeretnéd, hogy számítsanak Rád és értékeljék a saját teljesítményed?

Amennyiben ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod akkor aknázzuk ki közösen az ingatlanpiacban rejlő lehetőségeket, várjuk jelentkezésed az Debrecen, Péterfia utcai SMART INGATLAN irodájába:

pozícióba

Milyen feladatai lesznek az új munkatársunknak?

  • Új és használt lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása és megbízáskötések
  • Eladó és vevő közötti ügylet koordinálása

Milyen elvárásaink vannak?

  • Legalább középfokú végzettség
  • Ügyfél és sikerorientált gondolkodásmód
  • Mobilitás, nagy munkabírás, kitartás, szorgalom

Mi jelenthet előnyt számodra és számunkra is?

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Jogosítvánnyal, személygépkocsival rendelkezel
  • Megnyerő személyiséged

Milyen érvek szólnak mellettünk?

  • Professzionális szakmai háttér.
  • Folyamatos képzési rendszer
  • Rugalmas, egyénre szabható időbeosztás.

Milyen juttatásokat kínálunk?

  • Garantált alapjövedelmet + teljesítményarányos jutalék
  • Extra értékesítői bónuszokat
  • Marketing és oktatási támogatást

Bízz saját képességeidben és csatlakozz dinamikus csapatunkhoz!

Várjuk fényképes önéletrajzod 2017. március 31-ig.

Helyek Debrecen (Debrecen, Péterfia u., Magyarország)
Kategória Építés / Ingatlan > Ingatlanközvetítő
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó