www.cvonline.hu

Ingatlanközvetítő

  • Frissítve 30 napja

A Dr. Makkos Ingatlan Centrum 1996 óta meghatározó szerepet tölt be a magyar ingatlanpiacon. Jelenleg több irodát üzemeltetünk Budapesten és az országban.  Jelenleg is több új iroda megnyitását tervezzük.

A folyamatos fejlődés megkívánja, hogy újabb munkatársakat vegyünk fel.

Ezért keresünk és veszünk fel kezdő és gyakorlott munkatársakat

ingatlanközvetítői

munkakörbe.

Elvárásaink:

  • Alapfokú számítástechnikai ismeretek.
  • Jó kommunikációs készség.
  • Kitartó, szorgalmas munkavégzés.

Amit nyújtani tudunk:

  • Tudunk biztosítani ügyfeleket. Jelenleg közel 30.000 fős adatbázissal dolgozunk. Ez késztet minket munkaerő felvételre, ugyanis jelenleg alig tudjuk kiszolgálni az ügyfeleinket.
  • A munkavégzéshez szükséges irodai infrastruktúra díjmentes használata. Jól felszerelt irodáinkban minden rendelkezésre áll, amely segítheti a hatékony munkavégzést.
  • A pályakezdő jelentkezőket megfelelő szakmai képzésben részesítjük. A képzéseink azok számára akik cégünknél kívánnak dolgozni ingyenes. Rövid elméleti képzés után - amely már elégséges az eredményes munkához - azonnal lehet kezdeni.
  • A munkatársainkat folyamatos szakmai továbbképzésben részesítjük, ezzel is segítve munkájukat.
  • Kiemelkedő jövedelmet biztosítunk.
  • Próbaidő után bejelentett munkaviszony kötetlen munkaidőben.
  • Támogatjuk kollégáinkat abban is, hogy akár saját irodát nyissanak, üzemeltessenek. Így cégünknél hosszútávú, biztos munkahelyet találhat.

Várjuk jelentkezését!

Jelentkezés: az alább megadott e-mail címen.

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest