www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • Az állásajánlat lejárt.

A Smart Ingatlan, új debreceni irodájába

munkatársakat keresünk fix havi fizetéssel és teljesítmény alapú kiemelkedő kereseti lehetőséggel.

A SMART Ingatlan Magyarország egyik legnagyobb cégcsoportjához tartozik, amely közel 15 éves tapasztalatát és szakmai tudását ötvözi azzal a lendülettel, amit egy újonnan induló, dinamikusan fejlődő hálózat tud adni munkatársainak, ügyfeleinek.

Meglévő és leendő munkatársaink képzésével, mentorálásával, fejlesztésével illetve egy egyedi, támogatási rendszerrel biztosítjuk, hogy nyugodtan tanulhassa meg a szakmát! Most, az előző évekhez képest igen kedvező piaci környezetben csatlakozhat Ön is hozzánk. A sikeres pályázó gyorsan elindulhat a szakmában, hiszen több ezer eladó ingatlan várja, hogy megtalálja hozzá a vevőt.

Jelentkezzen önéletrajzzal és motivációs levéllel 2016. december 15-ig a Smart Ingatlan debreceni franchise partneréhez egy állásinterjúra.

Vegye ki a részét a piac fellendüléséből, biztosítsa a jövőjét!

Feladatok:

  • potenciális ügyfelek, ingatlanok felkutatása
  • ingatlanok felmérése, értékelése
  • megbízások kötése
  • hirdetési és marketing tevékenység
  • ügyfeleink igényeinek megfelelő ingatlanok felkutatása
  • használt és új építésű ingatlanok közvetítése
  • folyamatos kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek (MS Office)
  • kiváló kommunikációs készség
  • határozottság, terhelhetőség
  • ügyfél orientált gondolkodás
  • önálló munkavégezés és képesség a csapatmunkára
  • ápolt, jó megjelenés
  • rugalmasság

Előnyt jelent:

  • szakirányú végzettség
  • ingatlan-értékesítési területen szerzett tapasztalat
  • saját személyautó
  • idegen nyelv tárgyalóképes ismerete

Amit kínálunk:

  • Fix havi fizetés és teljesítmény alapú, kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Ingyenesen biztosított alaptanfolyam
  • rugalmas időbeosztás,
  • országos hálózati háttér által nyújtott biztonság
  • szakmai támogatás, ingyenes szakmai képzések
  • karrierrendszer, előrelépési lehetőség
  • fiatalos munkahelyi légkör és környezet egy dinamikus csapatban
  • egyedülálló informatikai rendszer
  • egyéni készségekre szabott motivációs és teljesítményértékelő rendszer

Munkavégzés helye:
 Debrecen

Munkavégzés helye Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Debrecen