www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 196 napja lejárt

Munkatársakat keresünk az alábbi pozícióba:

Céginfó:
Cégünk az ingatlanközvetítés területén átfogó, mindenre kiterjedő szolgáltatást nyújt, a tanácsadástól a szerződéskötéssel záruló ingatlan értékesítésen át egészen a költöztetésig.
A ingatlanhálózat munkatársai számos hazai és külföldi partnerirodával állnak kapcsolatban, ezáltal képesek vagyunk több ingatlanpiaci résztvevőt is bevonni egy-egy ingatlan értékesítésébe.
Folyamatos képzéseink és oktatásaink teszik kollégáinkat naprakésszé az ingatlanpiacon. Fontos számunkra az is, hogy mind az eladói, mind a vevői oldal gyorsan és megbízhatóan tudja az adásvételt a mi együttműködésünkkel lebonyolítani.

Föbb feladatok:

  • eladó ingatlanok akvirálása
  • megbizási szerződések megkötése
  • az eladó ingatlanokkal kapcsolatok marketing feladatok elvégzése
  • eladó ingatlanok értékesítési folyamatának lebonyolítása
  • eladó és vevő ügyfélkör kezelése és kiszolgálása
  • ingatlanok bemutatása
  • ingatlanok értékesítése
  • ügyfelek számára komplex szolgáltatás (hitelügyintézés, adás-vételi szerződések háttér támogatással)
  • együttműködés társirodákkal

 Elvárások, kompetenciák:

  • kiváló kommunikációs készség
  • rugalmasság
  • pontosság
  • probléma megoldó készség
  • felhasználó szintű számítógép kezelői ismeret
  • teljesítmény orientált gondolkodás
  • érettségi

 Előnyt jelent:

  • ingatlan értékesítési tapasztalat
  • idegen nyelv ismerete
  • saját gépkocsi, B kategóriás jogosítvány

 Amit kínálunk:

  • díjmentes felkészítő oktatás
  • folyamatos fejlődési lehetőség (megtanítjuk, hogyan lehetsz sikeres és hiteles a szakmában)
  • dinamikus, összehangolt csapatmunka
  • napi szintű szakmai támogatás
  • magas szintű irodai háttér
  • biztos céges háttér
  • hatékony informatikai rendszer
  • csapatépítő programok
  • kiemelkedő jövedelmi lehetőség

 Munkavégzés helye:

  • Budapest és agglomerációja
  • Budapest, VI. Kerület

Jövedelem:

  • kimagaslóan magas jövedelem (300.000 - 500.000 forint/hó) nettó 110.000 forint + jutalék / hó

  • fényképes önéletrajzot a lenti email címre várjuk 2016. november 11-ig.

 Szükséges dokumentumok:

  • fényképes önéletrajz
  • motivációs levél
  • legmagasabb iskolai végzettséget igazoló dokumentum
  • egyéb, szakmai végzettséget igazoló dokumentum
Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő