www.cvonline.hu

Értékesítő

  • Az állásajánlat lejárt.

Értékesítő

Értékesítőket keresünk! Akár havi 250.000 Ft. jövedelem!
Piacvezető kereskedelmi cég felvételt hirdet értékesítői munkakörbe!

NEM MLM!!!

Amit kínálunk:

  • Díjmentes elméleti és gyakorlati oktatás
  • Bejelentett állás
  • Kiemelkedő jövedelem, akár havi 90%
  • Karrier lehetőség
  • Rugalmas munkaidő
  • Több tízezres ügyfélkör

Feladatok:

  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás/kapcsolatfelvétel
  • Adminisztratív feladatok

Elvárások:

  • MS Office felhasználói szintű ismerete
  • Jó kommunikációs képesség
  • Magabiztos, célorientált személyiség

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk!

Munkavégzés helye Budapest
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest