www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 331 napja lejárt

Érdeklődést mutatsz az ingatlanok, az emberek, valamint az értékesítés felé?
Szeretnél egy modern szemléletű, dinamikus, új irodában dolgozni?
Szeretnél szakmailag folyamatosan fejlődni?
Szeretnéd, hogy számítanak Rád és az 5leteidre?
Szeretnéd, hogy értékeljenek Téged és a saját teljesítményed?
Amennyiben ezekre a kérdésekre IGEN a válaszod akkor aknázzuk ki közösen az ingatlanpiacban rejlő lehetőségeket, várjuk jelentkezésed az ÚJ SMART irodába:

pozícióba

Milyen feladatai lesznek az új munkatársunknak?

  • Új és használt lakóingatlanok közvetítése, értékesítése
  • Eladó ingatlanok felkutatása és megbízáskötések
  • Ingatlanok hirdetése és bemutatása
  • Eladó és vevő közötti ügylet koordinálása
  • Üzletzárások, tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás a meglévő és új ügyfelekkel

Milyen elvárásaink vannak?

  • Legalább középfokú végzettség
  • Felhasználó szintű számítógépes ismeretek
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Ügyfél és sikerorientált gondolkodásmód
  • Mobilitás, nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
  • Céltudatosság

Mi jelenthet előnyt számodra és számunkra is?

  • Értékesítési területen szerzett tapasztalatod
  • Jogosítvánnyal, személygépkocsival rendelkezel
  • Esetleges szakirányú végzettséged
  • Megnyerő személyiséged

Milyen érvek szólnak mellettünk?

  • Professzionális szakmai háttér
  • Folyamatos képzési rendszer
  • Színvonalas, új iroda és infrastruktúra
  • Rugalmas, egyénre szabható időbeosztás
  • Innovatív megoldások

Milyen juttatásokat kínálunk?

  • Garantált jövedelmet + sikerdíjat
  • Teljesítményarányos jutalékot
  • Extra értékesítői bónuszokat
  • Marketing támogatást
  • Képzés támogatást

Bízz saját képességeidben és csatlakozz dinamikusan bővülő csapatunkhoz!
Várjuk megnyerő és fényképes önéletrajzod az alábbi email címre!

Helyek Debrecen
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Részmunkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó