www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 165 napja lejárt

Építsen karriert Magyarország meghatározó ingatlanközvetítő hálózatánál.
Sikerünk titka az innováció, a folyamatos fejlődés, a gyors reagálás a piaci folyamatokra, valamint professzionális szinten dolgozó, motivált munkatársaink.
Budapest frekventált pontján lévő irodánkba keressük új munkatársunkat

pozícióba

Feladatok:

  • Használt és új építésű ingatlanok közvetítése
  • Megbízások felvétele területi korlátok nélkül
  • Ügyfelek igényeinek felmérése, a számukra megfelelő ingatlan felkutatása
  • Tárgyalások lebonyolítása
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel

Elvárások:

  • Határozott, sikerorientált személyiség
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom
  • Üzleties megjelenés
  • Jó kommunikációs és kapcsolatteremtő képesség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • Legalább középfokú végzettség

Amit kínálunk:

  • Változatos munkavégzés
  • Rugalmas munkaidő
  • Professzionális képzési rendszer
  • A piacvezető által nyújtott támogatás és infrastruktúra
  • Kiemelkedő jövedelem és támogatási rendszer
  • Karrierépítés, előrelépési lehetőség akár saját iroda nyitása
  • Személyre szabott szakmai  támogatás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, várjuk fényképes önéletrajzát.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő