www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 517 napja lejárt

Az ország egész területére keresünk ingatlanügynököket dinamikusan fejlődő partnercégünk részére.

Feladatok:

  • A nyilvántartásban lévő ingatlanok értékesítése,
  • Az ingatlanhirdetések kezelése,
  • Eladó-kiadó ingatlanok felkutatása, megbízási szerződések megkötése,
  • Magas szintű ügyfélkezelés,
  • Szerződések, megállapodások előkészítése,
  • Tárgyalások, szerződéskötések lebonyolítása,
  • Ügyfelek, ingatlanok pontos adminisztrációja.

Amit kínálunk:

  • Térítésmentes képzések,
  • Szakmai támogatás biztosítása,
  • Kedvező jutalékrendszer.

Elvárások:

  • Kiváló kommunikációs készség, magabiztos, határozott fellépés,
  • Ügyfélközpontúság,
  • Középfokú végzettség,
  • Hasonló területen szerzett tapasztalat előnyt jelent.