www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Smart Ingatlan –Soroksári úti irodája a folyamatosan változó és növekvő ingatlanpiac egyik meghatározó ingatlanirodája, a 3 éve dinamikusan fejlődő, 30 irodájának tagja.

Alaptevékenysége a komplex ingatlanpiaci szolgáltatások nyújtása magánszemélyek és végek számára.

Eladó és kiadó lakások, házak értékesítés területére

 INGATLANÉRTÉKESÍTŐT

 keresünk.

A Smart Ingatlan erőssége a profi szakmai ismeret a mai ingatlanpiacon, ami rendkívül előnyös mind az ingatlan értékesítő tulajdonosok és a vásárlók számára. A gyorsaság és rugalmasság alapvető cégpolitikánk, ami meghatározza az ingatlanértékesítési kultúrát.

A jelenlegi gyors és rohanó világban minden ingatlanos franchise hálózat próbálja pozícionálni magát. Mi valóban elmondhatjuk Magunkról, hogy a legdinamikusabban fejlődő hálózattal rendelkezünk az országban, elmondhatjuk, hogy profik vagyunk.

Feladataink:

  • új megbízások felkutatása;
  • ingatlanvásárlók igényeinek felmérése és kielégítése;
  • meglévő ügyfelekkel való folyamatos kapcsolattartás;
  • eladó és vevő közötti közvetítés.

Elvárások:

  • középfokú végzettség;
  • megbízhatóság;
  • igényes megjelenés;
  • jó kommunikációs készség;
  • terhelhetőség;
  • számítógépes felhasználó szintű ismeret;
  • teljes munkaidős állás;
  • legalább 2 éves értékesítői tapasztalat;
  • számlaképes vállalkozás.

Amit kínálunk:

  • átlag feletti jövedelem;
  • átadunk egy profi irodai hátteret és több mint 15.000 ingatlant országszerte;
  • keresztértékesítés 30 saját irodában + számtalan együttműködő partnerrel;
  • karrier lehetőség;
  • komoly szakmai fejlődési és előrelépési lehetőség;
  • rendszeres szakmai képzése.

 Irodánkba 4 főt ingatlan értékesítőt keresünk.

Amennyiben képesnek érzi magát e munkakör betöltésére, várjuk pályázatát (fényképes, motivációs levelével, magyar nyelvű önéletrajz) az alábbi e-mail címre, a tárgy mezőbe „Ingatlanközvetítői pályázat” –ként megjelölve.

Kérjük motivációs levelét e-mailben, fényképes önéletrajzát pedig csatolt word pdf fájlban írja.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó