www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 423 napja lejárt

Munkaadó: SMART Ingatlan – Galagonya utca

A SMART  prémium kategóriás III. kerületi irodájába keres INGATLANÉRTÉKESÍTŐ munkatársakat.  A Kolosy tér közelében vagyunk, ahol  barátságos munkatársakkal, stílusos környezetben, jól bejáratott munkaprogrammal dolgozunk, amit az is könnyedén elsajátíthat aki nem rendelkezik ingatlan képesítéssel, tapasztalattal, de inspirálja ez az életstílus, szenvedéllyel éli az életét és szeret igényes környezetben dolgozni.

Munkavégzés helye:  Budapest

Szeretsz emberekkel foglalkozni?
Szeretnél rugalmas időbeosztásban dolgozni?
Szeretnéd ha nem lenne felső határa a fizetésednek?

Szeretnél inspiráló, jó hangulatú
, vidám csapatban dolgozni?

Ha ezekre a kérdésekre IGEN  a válaszod és szeretnéd kihasználni az ingatlanpiac fénykorát, akkor jelentkezz a SMART csapatához!

Feladatok:

  • ingatlanok megbízásba vétele, kiajánlása, kezelése és értékesítése
  • kapcsolattartás meglévő ügyfelekkel; új ügyfelek felkutatása
  • értékesítési adminisztrációs feladatok ellátása
  • megállapodások előkészítése, lezárása; ártárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • ügyfélközpontú, profitorientált gondolkodásmód
  • kiváló kapcsolatteremtő és kommunikációs készség, pozitív beállítottság
  • határozott fellépés, megoldás fókuszú kreatív szervezés
  • mobilitás, rugalmasság, magas munkabírás, terhelhetőség
  • csapat orientált hozzáállás önálló munkavégzéssel
  • érettségi
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyök:

  • értékesítői munkakörben szerzett tapasztalat, OKJ bizonyítvány
  • angol nyelvtudás
  • saját gépjármű

Amit nyújtunk:

  • kiemelkedő európai szintű jövedelmi rendszer: teljesítményfüggő alapfizetés jutalékkal; extra jutalék minden hitel-, biztosítás és energetikai tanúsítvány után
  • professzionális irodai háttér asztalpénz nélkül
  • teljes körű és személyre szabott marketingtámogatás (névjegykártya, szóróanyagok, hirdetések, táblák, autómatricák, stb.)
  • telekommunikációs hozzájárulás (mobiltelefon használat kedvezményes flottarendszerben)
  • gyorsan járható karrierút extra juttatásokkal
  • kollégáinkra értéknövelő partnerként tekintünk, ezért kezdetektől személyre szabottan segítjük szakmai fejlődésüket
  • profi módon együttműködő csapat biztonsága
  • rugalmas munkaidő
  • a tevékenység elindításához a vállalkozói jogviszony nem feltétel

Ami garantálja a sikert:

  • a SMART Ingatlanhálózatot a Duna House tulajdonosai alapították, azzal a céllal, hogy a hálózatok közötti együttműködéssel hatékony ingatlanközvetítői rendszert hozzanak létre
  • olyan üzleti modell alapján dolgozunk, amely kifejezetten a hazai ingatlanpiacra lett kifejlesztve és a válság évei alatt is sikeresen vizsgázott
  • teljes körű szolgáltatást biztosítunk ügyfeleinknek (ingatlanközvetítésen kívül energetikai tanúsítvány elkészítése, pénzügyi szolgáltatások nyújtása)
  • kereső ügyfeleink adatbázisunkban közel 9000 ingatlan közül válogathatnak
  • eladó ingatlanjaink prémium megbízás esetén SMART Ingatlanhálózatban, illetve a Duna House hálózatában regisztrált vevőkhöz is eljutnak, illetve mindkét cég weboldalán is megjelennek, ezen kívül több száz, nem a hálózatunkhoz tartozó ingatlanirodával is együttműködünk az ingatlanok eladásában.
  • kollégáink központi képzéseken vesznek részt, így szaktudásukkal segítenek a piaci ár meghatározásában, a hatékony hirdetési- és értékesítési metodikában és a leendő vevővel folytatott tárgyalások lebonyolításában is

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet a dübörgő ingatlanpiac iránt, akkor várjuk jelentkezésedet fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre 2016.06.17-ig!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő