www.cvonline.hu

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

  • A hirdetés 398 napja lejárt

Új Év Új Lehetőség Új Irda nyílik a Szövetség utcában!

 Amennyiben szívesen értékesítenél ingatlanokat és ehhez kellő motiváltságot is érzel Magadban,szeretsz dolgozni és van kitartásod a munkához, akkor foglald el helyed a SMART TELJESEN ÚJ HELYEN NYÍLÓ TELJESEN ÚJ CSAPATÁNAK az irodájában!!!

munkakörbe!

Országos, piacvezető és a válság idején is növekvő, professzionális hálózatunk a kiemelkedő kereset lehetőségén túl, szakmai képzéseket, emberi értékeinek megbecsülését, jó munkahelyi légkört biztosít csapattagjainak!

Munkatársaink feladata:

  • Megbízások megkötése, kezelése
  • Ügyfelekkel való kapcsolattartás
  • Ingatlanok szakszerű bemutatása
  • Megállapodások előkészítése

Elvárások:

  • Ügyfélorientált beállítottság
  • Kiváló kommunikációs és kezdeményező készség
  • Elhivatottság, ambíció, határozott személyiség
  • Üzleti szemléletmód

Előny (de nem elvárás):

  • Értékesítésében szerzett tapasztalat
  • Szakirányú végzettség
  • Legalább negyedévszázados élettapasztalat

Amit kínálunk:

  • Professzionális, biztos háttér
  • Változatos munkavégzés
  • Színvonalas munkakörnyezet, jó csapat

Érvek, amiért érdemes jelentkezni:

  • A piacvezető cég biztos háttere
  • Az ingatlanpiacban rejlő potenciál
  • Kiemelkedő kereseti lehetőség
  • Karrierrendszer, előrelépési

Ha Magadra ismertél küld el számomra mailben az önéletrajzodat!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő