www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő

  • A hirdetés 454 napja lejárt

Használja ki az ingatlanpiac fellendülését!

Olyan hivatást kínálunk Önnek, amelyet – minden bökkenőjével együtt – nagyon könnyen meg lehet szeretni, folyamatos képzéseinken keresztül, gyorsan és biztosan el lehet sajátítani. Vigyázzon, könnyen sikeres lehet és nemcsak megszereti, hanem a munkája a hobbijává is válhat! Jelentkezését várjuk a DUNA HOUSE, Debrecen, Csapó utcai irodájába:

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ

pozícióba

Kinek ajánljuk, hogy csatlakozzon a Duna House csapatához?

Akinek fontos, hogy:

  • Stabil, hosszú távú munkalehetőséget találjon;
  • Olyan hivatása legyen, mely akár aktív szakmai karrierje végéig biztos megélhetést hoz;
  • Továbbképzéseken, tréningeken vegyen részt, szakmai tudását folyamatosan fejlessze;
  • Csapatban dolgozzon, ahol számíthat a többiek együttműködésére és támogatására;
  • Legyen előrelépési lehetőség a munkája során és tudja, hogy van lehetőség a fejlődésre.

Amiért megéri jelentkezni, 12 érv:

  1. A piacvezető cég biztos háttere;
  2. Kiszámítható körülmények, rugalmas rendszer;
  3. Bevezetett és elismert márkanév;
  4. Önálló munkavégzés lehetősége;
  5. Kötetlen munkaidő;
  6. A piac bővülésében rejlő potenciál;
  7. Folyamatos és innovatív képzések;
  8. Hatékony oktatási rendszer;
  9. Határtalan kereseti lehetőség;
  10. 7 + 1 lépcsős karrierrendszer;
  11. Gyors előrelépési lehetőség;
  12. Szakma és háttér, akár egy életre.

A jelöltek felé támasztott elvárásaink:

  • Határozott személyiség;
  • Kiváló kommunikációs készség;
  • Sikerorientált gondolkodás;
  • Nagy munkabírás, kitartás, szorgalom;
  • Ügyfélorientált gondolkodás;
  • Céltudatosság.

Az Ingatlanreferens feladatai:

  • Vevő és eladó közti ügylet koordinálása;
  • Adott terület megismerése, megbízások felvétele;
  • Ingatlanok bemutatása;
  • Kapcsolt szolgáltalások közvetítése;
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel.

Jelentkezzen még ma!

Fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címre várjuk

Helyek Hajdú-Bihar
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő