www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő - Tanácsadó

  • A hirdetés 284 napja lejárt

Cégünk több mint egy évtizedes szakmai tapasztalattal, keres ingatlanértékesítő munkatársat Budapesti IX. kerület irodájába

Szeretne:

  • egy modern, elegáns új irodában dolgozni?
  • rugalmas, önállóan beosztott munkaidőt?
  • folyamatos  szakmai képzést?
  • előrelépési lehetőséget?
  • sikeres csapat tagja lenni?

Amit kínálunk:

  • stabil, magas színvonalú, nívós irodai háttér, ingyenes irodahasználat
  • emberközpontú, szemlélet,hosszú távú stabil munkahely
  • versenyképes jutalékrendszer, európai szintű kereseti lehetőség
  • keresztértékesítési lehetőség
  • kiemelkedő szintű jövedelem
  • meglévő ingatlanok értékesítése, kezelése
  • folyamatos szakmai képzés, gyakorlati alapokra helyezve, mentori program
  • szakmai, karrierépítési  lehetőség
  • rugalmas időbeosztás, változatos munka
  • kiemelkedő jutalékos rendszer
  • megbízás felvétele területi korlátok nélkül
  • emberközpontú szemlélet
  • jogi és hitelügyintézői háttér

A leendő Munkatárs feladatai:

  • Tanácsadás
  • Eladó ingatlanok felkutatása, személyes megtekintése, szerződéskötés a megbízókkal
  • Hirdetéskezelés
  • A vevői igények pontos feltárása, Ingatlanok bemutatása a vevőjelöltek számára
  • A vevő és az eladó közötti kommunikáció segítése szakmai és emberi szempontok alapján.
  • Vételi ajánlatok és a szerződéskötések menedzselése
  • A pozícióhoz kötődő adminisztráció elvégzése
  • Elérni, hogy mindkét fél elégedetten távozzon és utána jó szívvel ajánlja az irodát és Önt másoknak is

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • nyelvtudás
  • határozott, sikerorientált személyiség
  • számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, precíz önálló munkavégzés, rugalmasság
  • kitartás, szorgalom, ügyfélközpontúság
  • céltudatosság
  • üzleties megjelenés

Előny:

  • ingatlan vagy más egyéb területen szerzett értékesítési tapasztalat
  • vállalkozói szemlélet
  • teljesítmény centrikusság
  • OKJ-s ingatlanközvetítői képesítés

Munkavégzés helye:

  • Budapest, IX. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, akár friss diplomás, pályakezdő, vagy ha pályát változtató. Amennyiben pályázata megfelel elvárásainknak, úgy a kiválasztási folyamat kezdeteként értesítjük egy személyes találkozó időpontjának egyeztetése céljából.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség OKJ képesítés
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő