www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítő - Tanácsadó

  • A hirdetés 181 napja lejárt

Pályázatot hirdetünk az alábbi állás betöltésére:

VII. kerület Belvárosi irodában

Szeretne

  • egy modern, elegáns új irodában a Belvárosban dolgozni?
  • európaszintű jövedelmet, anyagi stabilitást?
  • rugalmas, önállóan beosztott munkaidőt?
  • folyamatos előrelépési lehetőséget?
  • sikeres csapat tagja lenni?

Amit kínálunk:

  • stabil, magas színvonalú, nívós irodai háttér
  • európai szintű munkakörnyezet és kereseti lehetőség
  • keresztértékesítési lehetőség
  • kiemelkedő szintű jövedelem
  • meglévő ingatlanok értékesítése, kezelése
  • térítés mentes oktatás, gyakorlati alapokra helyezve, mentori program
  • szakmai, karrierépítési  lehetőség, akár vezetői beosztás betöltése
  • rugalmas időbeosztás, változatos munka
  • kiemelkedő jutalékos rendszer
  • megbízás felvétele területi korlátok nélkül
  • költségmentes betanulási időszak
  • emberközpontú szemlélet
  • gyakorlattal  rendelkező ingatlan értékesítőknek irodavezetői lehetőséget és egyedi megállapodást ajánlunk

Elvárások:

  • minimum középfokú végzettség
  • határozott, sikerorientált személyiség
  • számítógépes ismeretek
  • kiváló kommunikációs készség
  • dinamikus, precíz munkavégzés, rugalmasság
  • kitartás, szorgalom, ügyfélközpontúság

Előny:

  • nyelvtudás
  • értékesítési tapasztalat
  • vállalkozói szemlélet
  • teljesítmény centrikusság
  • vállalkozói igazolvány

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését, kérem, küldje el fényképpel ellátott önéletrajzát, akár friss diplomás, pályakezdő, vagy pályát változtató, vagy 50+ éves.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő