www.cvonline.hu
Ingatlanértékesítő (Orosz piac)
Grafton Recruitment Kft

Frissítve : 2014.02.08.
Jelentkezési határidő: 2014.02.11.
Hirdetés azonosító: 695214
lejárt

(Budapest)

Pozícióleírás
Ingatlanok fejlesztésével és üzemeltetésével foglalkozó megbízónk részére Értékesítő munkatársat keresünk budapesti munkavégzéssel. A pozíció kiemelt feladata lesz a cég tulajdonában lévő ingatlanok értékesítése az orosz piacon, az értékesítés megtervezése, kivitelezése és után követése.

Feladatok:
- Célpiacot célzó kereskedelmi és marketing tevékenység szervezése, tervezése és kivitelezése
- Saját marketing tevékenységen keresztül (hirdetések, céges honlap) történő lead generálás
- Szerződött ügynökségek, ügynökhálózatok munkájának ösztönzése, koordinációja, fejlesztése
- Ügyfelekkel való kapcsolatfelvétel, árajánlatok készítése, szerződéskötés, szoros kapcsolattartás e-mailen és telefonon
- Ingatlanok bemutatása, ügyfelek tájékoztatása
- Jelentés a Kereskedelmi Igazgató felé

Követelmények
- Legalább 3 év értékesítési/kereskedelmi tapasztalat
- Ingatlanpiaci kereskedelmi háttér/ismeretek
- Tárgyalóképes ANGOL és OROSZ nyelvtudás
- Erős kereskedelmi véna, sikerorientált attitűd
- Kiváló kommunikációs és tárgyalási készség
- Határozott fellépés, magabiztosság
- Terhelhető, dinamikus,proaktív, önálló munkára alkalmas személyiség
- Rugalmasság, rendszeres külföldi utazásra való hajlandóság