Megbízható, fejlődésben lévő ingatlanközvetítő cég Kelet-pesti irodájába új munkatársat keres

INGATLANÉRTÉKESÍTŐ
(HF 11-7833)

pozícióba.

FELADATOK

  • Kapcsolatfelvétel eladó ingatlanok tulajdonosaival,
  • Az eladó ingatlanoknak felvétele az iroda adatbázisába,
  • Válaszadás a vevők érdeklődésére,
  • Az eladó ingatlanok bemutatása a vevőknek,
  • Adminisztráció vezetése az irodai adminisztrációs rendszerben.

ELVÁRÁSOK:
A jó értékesítő:

  • szeret beszélgetni
  • barátságosan viselkedik mind a barátaival, mind az ismeretlen emberekkel
  • telefonon fel tud hívni ismeretlen embereket
  • jobban szeret jönni-menni, mint egy helyben dolgozni
  • alapszinten tudja kezelni a számítógépet

Pályakezdők és tapasztalt szakemberek jelentkezését is várjuk!

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nyugodt kollegiális légkör
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Kiemelkedő jövedelem

EGYÉB:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIV. vagy XVI. vagy XVII. kerület, valamint a környező települések
  • Az ingatlanszakmában szerzett tapasztalat nem feltétel, de előny
  • Munkakezdés: akár azonnal

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7833” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése