www.cvonline.hu

Ingatlanértékesítési tanácsadó

  • A hirdetés 203 napja lejárt

Ingatlanértékesítési tanácsadót

keresünk

Belvárosi ingatlanirodánkba keresünk tapasztalt ingatlan tanácsadó munkatársat.
Ha szereted a kihívásokat, kitartó vagy, és egy tapasztalt, fiatal csapat tagja szeretnél lenni, akkor jelentkezz hozzánk!

Amit kínálunk:

  • kiemelkedően kedvező jutalékrendszer
  • bejelentett munkaviszony
  • folyamatos képzés/oktatás
  • tapasztalt munkatársak támogatása
  • modern irodai környezet
  • rugalmas munkaidő

Feladatok:

  • ingatlanok felvétele, bemutatása és értékesítése
  • ingatlanok hirdetése, ügyfeleknek történő kiajánlása
  • adminisztráció

Amit elvárunk:

  • Magabiztos és kitartó személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség, udvarias fellépés
  • Megbízhatóság

Előny:

  • OKJ-s Ingatlanközvetítő végzettség
  • Minimum 1-2 éves tapasztalat az ingatlanértékesítés területén

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed, kérjük, küldd el szakmai önéletrajzodat az alábbi címre.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő