www.cvonline.hu

Ingatlan ügyintéző

Régió:

Budapest

Human Centrum Kft.
Hozzáadva: 2016.12.06.
Hirdetés azonosító: 1098415

Államigazgatási területen működő, Budapesti székhelyű partnerünk részére keresünk ingatlan ügyintéző munkakörbe, teljes állású kollégákat határozott munkaidőre.

Feladatok:

  • Ingatlangazdálkodási feladatokban való részvétel
  • Adatrögzítés és -kezelés, belső nyilvántartási rendszerekben
  • Folyamatban lévő ügyekkel kapcsolatos ügyintézés: szervezés, dokumentáció kezelés, iktatás, döntés előkészítés
  • Háttéranyagok, előterjesztések, beszámolók, jelentések adminisztratív előkészítése
  • Kapcsolattartás társosztályokkal, partnerekkel, hatóságokkal

Elvárások:

  • Középfokú végzettég
  • Ingatlangazdálkodási területen szerzett tapasztalat
  • Önálló és precíz munkavégzés
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Előnyt jelent:

  • SAP ismeret

Munkarend:

Hétfő - csütörtök: 8 - 17

Péntek: 8 - 14:30

Jelentkezni lehet a honlapon kitöltött Link megjelenítése után a jelentkezem gombra kattintva, vagy a E-mail cím megjelenítése e-mail címen fényképes önéletrajzzal és bérigény megjelöléssel.