www.cvonline.hu

Ingatlan tanácsadó

  • A hirdetés 852 napja lejárt

Fix kezdő fizetéssel új kollégákat keresünk

ingatlan tanácsadó

pozícióra, ügyfeleink hozzáértő és magas színvonalú kiszolgálására.

Nálunk nem feltétel

  • az életkor,
  • a szakmai tapasztalat,
  • a diploma,
  • a családi állapot

Amit elvárunk, az a tehetség és az elhívatottság, ami kitűnő tanácsadóvá teszi kollégáinkat, mert tudjuk, sikerünknek ők a motorjai.

A Lakáscentrum Partnerhálózat az ingatlanpiac feltörekvő szereplője.
Folyamatosan bővülő szövetségünk nagy múltú és dinamikusan fejlődő ingatlan irodák összefogásával alakult ki. Összefogásunk fejlesztésére keressük leendő kollégáinkat.

Amit kínálunk:

  • Fix kezdő fizetés
  • Testreszabott fizetési rendszer
  • Profi trénerek
  • Azonnal értékesíthető portfolio
  • Önállóság
  • Számos nagy múltú ingatlaniroda támogatása

Amit elvárunk:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Jelenleg a következő területeken keresünk új kollégákat:

Vár-Köz Ingatlan Lakáscentrum Partner
Belváros, Buda és észak-nyugati agglomeráció (I, II, III, V, VI, VII, VIII, IX, XI, XII, XXII. kerületek)

Zuglói Lakáscentrum Partner
Észak-Pest és agglomerációja (XIII, XIV, XV, XVI. kerületek)

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal várjuk a megadott e-mail címen!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Egyéb hasonló állások Önnek
Bér és TB ügyintéző (4 órás, XI. kerület)

Trenkwalder Kft

A Schindler Hungária Kft.-hez keresünk Bér és T...

Adobe Experience Manager fejlesztő - Győr/Budapest (Referenciaszám: RE-2080)

Man at Work Kft.

Feladatok:  Az Adobe Experience Manager keretre...
Győr, Budapest, Győr-Moson-Sopron, Pest

Gyakornok - Személyügyi marketing

AUDI HUNGARIA Zrt.

A személyügyi marketing célja, hogy a legkiváló...
Győr