www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 743 napja lejárt

munkatársat keresünk!

Ha szeretnél kitűnni az átlagból, kötetlen munkaidőre, izgalmas- változatos munkára vágysz, mindezt modern irodai környezetben és szakmailag megbízható vezetőkkel tudod elképzelni, akkor

csatlakozz a Mingo dinamikusan fejlődő csapatához!

Legyél még sikeresebb, élj országos együttműködési rendszerünk előnyeivel!

Feladatok:

  • Új és használt lakások felkutatása, értékesítése
  • Piaci ingatlanok, valamint az iroda portfoliójának értékesítése
  • Együttműködés a Mingo partnerirodáival
  • Tanácsadás ügyfeleinknek, a Mingo által nyújtott komplex szolgáltatási háttér segítségével

Elvárások:

  • Legalább 1 év ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Kiváló kommunikációs-, tárgyaló- és meggyőzőkészség
  • Határozott fellépés, jó megjelenés
  • Csapatmunka
  • Megbízható, precíz munkavégzés, kreatív személyiség

Amit kínálunk:

  • Mingo.hu - Országos együttműködési rendszer biztosította előnyök
  • Egyedi kínálat - banki és beruházói portfólió
  • Versenyképes jövedelem - garantált 50%-os jutalék kifizetés
  • Teljesítményarányos bónusz juttatások
  • Modern irodai és informatikai háttér (laptop, telefon és marketing támogatás)
  • Szakmailag megbízható vezetők
  • Folyamatos mentori támogatás
  • Kötetlen munkaidő

Munkavégzés helye:

  • Budapest, VII. kerület, Dohány utca 12.

Link megjelenítése" target="_blank">Link megjelenítése

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 1 év
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő