www.cvonline.hu

Ingatlan- Tanácsadó

  • A hirdetés 713 napja lejárt

Avatar Csoport IX. kerületi, Vaskapu utcai irodája keres munkatársat,

munkakörbe

Feladatok:

  • Ingatlanok értékesítése
  • Megbízások felvétele
  • Meglévő ügyfelek és ingatlanok kezelése

Elvárások:

  • Dinamikus, aktív, határozott és jól kommunikáló egyéniség
  • Eredmény- és sikerorientált
  • Empatikus és jó alkalmazkodó képességű
  • Nagy munkabírású és kitartó

Előnyként értékeljük:

  • Az ingatlan-tanácsadói tapasztalat (nem feltétel)
  • Sales tapasztalat
  • Angol nyelvtudás

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedő jutalékrendszer
  • Igényesen kialakított fiókiroda a Boráros tér közelében
  • INGYENES személyre-szabott képzés (belső továbbképzések, illetve OKJ-s végzettséget biztosító tréning)
  • Meglévő ügyfélbázis csomag a kezdéshez
  • Hosszú távú munkalehetőség
  • Kiemelkedő infrastruktúra
  • Professzionális háttér
  • AZONNALI KEZDÉSI LEHETŐSÉG
  • Területei korlátozás nélkül
  • Bujtatott költségek nélkül (asztalpénz)
  • Ingyenes telefon
  • Ingyenes hirdetés

Valamint nincs korlátozva a kreatív, és szabad gondolkodásmód!