www.cvonline.hu

Ingatlan tanácsadó

  • A hirdetés 1127 napja lejárt

Hallotta, hogy fellendül az ingatlanpiac?

Mi már tudjuk, hogy így van!

Folyamatosan növekvő ügyfélkörünk minőségi kiszolgálására ingatlan tanácsadó kollégákat keresünk a Lakáscentum Partnerhálózat tagirodáiba Budapesten és az agglomerációban.

Célunk olyan – akár pályakezdő – kollégákkal bővíteni csapatunkat, aki elkötelezett vevőink és eladóink szakszerű kiszolgálására, ezért szívesen képzi magát és tanul kollégáitól.

Hosszú távra tervez és nem munkának, hanem hivatásának érzi a szakmát.

Nem riad meg a kihívásoktól, szereti az önállóságot és terhelhető.

Rugalmas és nyitott az ügyfelek igényeivel szemben.

Ajánlatunk:

  • bejelentett munkaviszony
  • próbaidő alatt fix + teljesítményalapú fizetés
  • ingyenes oktatások, személyes coaching
  • igényes munkakörnyezet
  • hosszú távú munka- és karrierlehetőség

Elvárásaink:

  • legalább középfokú végzettség
  • felhasználói szintű számítógépes ismeretek
  • önállóság
  • ügyfélközpontú gondolkodás
  • magas fokú terhelhetőség

Jelentkezését fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címre várjuk.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő