www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 1107 napja lejárt

Sikeresnek lenni nem cél, hanem életforma!

Szeretnél egy olyan munkahelyet, ahol a képességeidet megfelelően honorálják?
Egy válságálló szakmát akarsz, ahol nem kell a leépítésektől félned, stresszben élned miatta? Szeretnéd élvezni egy bevezetett rendszer előnyeit?

Ha már kicsit elgondolkodtál, egyszerűen vedd fel a kapcsolatot velünk! Tény, ha jelentkezel erre a munkára, ki kell lépned a komfortzónádból, kompromisszumokat kell hozni, de valahol ez a kezdete annak, hogy sikeresnek és fontosnak érezd saját magadat. Szakmailag jó ingatlanértékesítőnek lenni igen komoly feladat, mely leginkább egy életforma. Számos összetevője van a munkánknak, nem elég jól kommunikálni, meg kell érteni az eladókat és a vevőket, tudni kell alkalmazkodni, üzletileg jól gondolkodni, megfelelő tanáccsal ellátni az ügyfeleket. Ha ezeket ki tudtad alakítani, akkor már bízni fognak benned, hallgatnak rád, ezek lesznek az alapjai a folyamatos, szép eredményeidnek. A nélkülözhetetlen tudás egy részét hozhatod magaddal, de a náluk dolgozó szakemberektől minden plusz és/vagy új ismeretet biztosan megszerezhetsz.

4 főt keresünk Szeged területére, az itt működő irodába

pozícióba.

Feladatok:

  • Saját ingatlanportfólió kialakítás az irodák által biztosított adatbázis segítségével
  • Használt és új építésű lakóingatlanok közvetítése
  • Ingatlanok hirdetése, bemutatása és értékesítése
  • Szerződések készítése, tárgyalások lebonyolítása

Elvárások:

  • Szorgalom
  • Egyéniség, sok mosoly
  • Önállóság
  • Rátermettség a kommunikációban is
  • Elegáns megjelenés
  • Csapatjátékos
  • Minimum középfokú végzettség
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek

Amit kínálunk:

  • Rugalmas munkarend, változatos tevékenység
  • Ingyenes képzések, szakmai támogatás
  • Teljesítményarányos jövedelem mellett szakmai előrelépés
  • Stabilan működő cég, színvonalas, kulturált és egészséges munkakörnyezet

Munkavégzés helye:

  • Szeged

Fényképes önéletrajzot a lenti e-mail címre várunk.