www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 218 napja lejárt

Pozitív gondolkodású? Jól kommunikál és szeret emberekkel beszélgetni?

Szeretne anyagi, erkölcsi sikereket elérni munkájában és ezzel megvalósítani céljait? Elhivatottságából eddig nem tudott méltóképp profitálni, esetleg nem is kapott igazán lehetőséget?

  Ha a fenti kérdésekre igen a válasz, akkor jelentkezzen hozzánk!

 Az Otthon Centrum Gellért téri irodája egyre bővülő ügyfélkörének  kiszolgálása érdekében  pályázatot ír ki:

 munkakör betöltésére.

 Nálunk  megtanulhatja az ingatlanszakma rejtelmeit, és biztos jövőt tud teremteni magának és családjának.

Elvárások:

  • Középfokú végzettség
  • Jó megjelenés
  • Rugalmasság
  • Vállalkozói szemlélet

Amit kínálunk:

  • Egy új szakma megtanulása
  • Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres csapat
  • Változatos és önálló munkavégzés
  • Folyamatos szakmai fejlődést eredményező képzések
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos kereseti lehetőség
  • Egy jól működő franchise hálózat biztosította előnyök (hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör)
  • Hosszú távú előrelépést biztosító karrier lehetőség

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XI. kerület

Jelentkezését a lenti e-mail címre várjuk fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő