www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 260 napja lejárt

 Az Otthon Centrum több mint 10 éve sikeresen működő országos hálózat, folyamatosan bővülő ügyfélkörrel. Hazai és nemzetközi díjak sokaságát nyertük el a magyar tulajdonosi háttér támogatásával.

Az Otthon Centrum égisze alatt irodánk a XIV. kerületben, az Örs vezér téren működik. Stabil csapattal rendelkezünk, akik üzletileg és emberileg is számíthatnak egymásra. Különbözőek vagyunk, mint ahogyan az ügyfeleink is. Az viszont közös bennünk, hogy az Otthon Centrum Örs vezér téri csapatában tudunk kiteljesedni, és itt munkánkat nemcsak erkölcsileg, de anyagilag is elismerik. Sokunk számára fontos a rugalmas időbeosztás, mely itt biztosított. Emellett a mai bizonytalan gazdasági környezetben stabil egzisztenciát tudunk biztosítani magunk és családunk számára a kiemelkedő jövedelmeken keresztül.

Várjuk Önt is csapatunkba, ha szeretné magát kipróbálni az ingatlanszakmában. Az alábbi lehetőséget kínáljuk:

(kezdetben havi 100.000,- Ft támogatással)

Főbb feladatok, munkák:

  • ügyfelek ingatlanigényeinek kezelése
  • megbízások szerzése, portfólió építés
  • új- és használt lakások, házak értékesítése illetve kiadása
  • hitelek közvetítése

Pozícióhoz tartozó elvárások:

  • értékesítésben szerzett tapasztalat, eltökéltség
  • vállalkozó szellem, agilitás
  • önállóan és csapatban történő munkavégzés

Amit kínálunk:

  • anyagi befektetés és üzleti kockázat nélkül megalapozható vállalkozás
  • sikeres üzleti modell átadása
  • modern technikai háttér biztosítása
  • folyamatos képzéseken való részvételi lehetőségek
  • kellemes munkakörnyezet
  • családbarát munkahely
  • karrierprogram, előrelépési lehetőségekkel
  • teljesítmény alapú jutalékrendszer az 1. naptól kezdve
  • magas jutalék-kifizetés, és kezdetben havi 100.000,- Ft-os támogatás lehetősége

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal Tóth Melinda irodavezetőnél a lenti e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő