www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó

  • A hirdetés 538 napja lejárt

Otthon Centrum

Az Otthon Centrum Magyarország legelismertebb lakossági ingatlanforgalmazó cége, több mint 10 éves múlttal rendelkezik.

A dinamikusan növekvő vállalat az elmúlt 6 évben minden alkalommal elnyerte a Superbrands címet, ezzel méltán vívta ki a szakma legmagasabb elismerését is. Hálózatunk bővítése lehetővé teszi új munkatársak felvételét fiatal, dinamikus csapatunkba.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • a sikeres pályázók feladata lesz új és használt ingatlanok értékesítése, ügyfeleink számára tanácsadás az Otthon Centrum által nyújtott komplex szolgáltatási háttér, valamint tudásbázis segítségével

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • eredmény- és sikerorientáltság
  • kiváló kommunikáció készség
  • vállalkozói szemlélet
  • kész a kitartó és önálló munkára és folyamatos fejlődésre
  • jól érzi magát egy dinamikus, teljesítményorientált környezetben
  • B típusú jogosítvány és saját gépkocsi

Amit kínálunk:

  • folyamatos képzés
  • professzionális ingatlan tanácsadó gyakornoki program
  • egy nagymúltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem (JUTALÉK)
  • egy piacvezető cég szakértő munkatársának kijáró szakmai elismertség
  • hosszú távú karrierlehetőség

Munkavégzés helye:

  • Diósd, Érd

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Vezetői engedély Szükséges
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő