www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó (XIII. kerület, Fő iroda)

  • A hirdetés 267 napja lejárt

Az Ingatlan Piac fellendült és az Otthon Centrum XIII. kerületi Fő irodája

Ingatlan Tanácsadókat

keres!

 MOST ÉRDEMES CSATLAKOZNI, mert a BEFEKTETETT MUNKÁNAK VAN EREDMÉNYE!

Én több mint 9 éve dolgozom Irodavezetőként és szeretném az eddig is sikeres irodámat egy magasabb szintre fejleszteni. Ha úgy érzed, szívesen lennél ebben partner, dolgozzunk együtt az új közös célok eléréséért.

Akit keresünk:

  • Szorgalmas
  • Önálló
  • Kitartó
  • Proaktív
  • Van humorérzéke
  • Szereti a kihívásokat

 Amit kínálunk:

  • Folyamatos képzések, mentori program a kezdőknek, emelt szintű képzések
  • Egy nagy múltú cég biztos háttere és kiépült infrastruktúrája
  • Önálló időbeosztás
  • Európai színvonalú, jól felszerelt irodák
  • Kiemelkedő, teljesítményarányos jövedelem, egyéb „bónusz” juttatások

Ebben a szakmában minden korosztály sikereket érhet el. A még tapasztalatlan kollégákat, saját mentor és minden tapasztalt tanácsadó segíti a felzárkózásban.

Tapasztalt kollégáknak egyénre szabott jutalék és motivációs rendszer!

Munkavégzés helye:

  • Budapest, XIII. kerület, Fő iroda

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Egyéb hasonló állások Önnek
TERÜLETI KÉPVISELŐ

Beorol Kft.

Beorol HU Kft. - sikeresen működő nemzetközi cé...
Pest, Budapest

Üzletvezető helyettes

GAS JEANS

Budapesten a WESTEND üzletünkben lévő GAS márka...
Budapest, Pest

Ingatlanértékesítési tanácsadó

Áriel Kft. (Duna House)

Európai munkakörülmények, európai anyagi lehető...
Pest, Budapest, Pilisvörösvár