www.cvonline.hu

Ingatlan Tanácsadó (VII. kerület)

  • A hirdetés 1086 napja lejárt

Ingatlan Tanácsadó - VII. kerület

Otthon Centrum

VII. kerületi irodánkba főként belvárosi ingatlanok értékesítéséhez új kollégákat keresünk, rész-és teljes munkaidőre, a pályakezdőtől a nyugdíjasig.

Az első három hónapban az újonnan csatlakozó tanácsadóink részére fix jutalékot biztosítunk, támogatva ezzel ingatlan portfóliójuk kiépítését!

Feladatok:

  • új és használt ingatlan portfolió építése, kezelése
  • érdeklődők generálása, ügyfelek kiszolgálása
  • ártárgyalások lebonyolítása, adásvételi szerződések előkészítése
  • ingatlanokhoz kapcsolódó marketing feladatok ellátása, hirdetési anyagok összeállítása

Elvárások:

  • kiváló kommunikációs készség
  • magabiztosság
  • belső motiváció
  • kreativitás
  • pontosság, megbízhatóság
  • pozitív gondolkodás

Pályakezdők, kis gyermekes anyukák, részmunkaidőben dolgozók jelentkezését is várjuk!

Amit kínálunk:

  • legnagyobb franchise hálózat biztosította előnyök (hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör)
  • dinamikus, összehangolt csapatmunka
  • a 3 hónapos betanulási időszakban a képzések, a telefon- és hirdetési költségeket támogatjuk
  • mentori támogatást biztosítunk az új kollégák részére
  • magas - akár 50% -os  jutalékkifizetés
  • teljes körű és folyamatos oktatást nyújtunk
  • magasszintű infrastrukturális, irodai hátteret (adatbázis, számítógépek, telefon, iroda, tárgyaló) és marketing támogatást adunk.

Munkavégzés helye: Budapest, VII. kerület

Munkaidő: Egész nap, kötetlen időbeosztással

Fizetés: Jutalékos rendszerben

Jelentkezni fényképes, szakmai önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.