www.cvonline.hu

Ingatlan tanácsadó (fix+jutalék)

  • Frissítve 10 napja

Budapest, V. kerület, Városház utcában lévő irodánk, sikeres fiatalos-lendületes csapatába keresünk 4főt,

ingatlan tanácsadó

pozícióba fix + jutalék-os rendszerben.

Ha Neked fontos a

  • változatos munka,
  • szeretsz emberekkel foglalkozni,
  • segítséget nyújtani elképzeléseik magvalósításához,
  • anyagi stabilitás,
  • hogy kereseted csakis a befektetett munkán múljon,
  • szeretnél kiemelkedően magas jövedelemre szert tenni,
  • hogy olyan csapatban dolgozz, ahol számíthatsz a többiek együttműködésére és támogatására,
  • az előrelépés,
  • a fejlődési lehetőség a munkád során,

akkor várjuk jelentkezését.

Számunkra az a fontos, hogy a lehető legjobban érezd magad, ezért:

  • nincs stressz és utálatos főnök
  • a kollégák nem a konkurenciáid, hanem a szakmai partnereid
  • a vezetőd a mentorod és nem a hajcsárod
  • nálunk nem csak a mennyiség, hanem a minőség is számít.

Amit elvárunk:

  • Ingatlan-tanácsadói tapasztalat (minimum1-2 év).
  • Minimum középfokú végzettség
  • Jó megjelenés, határozott fellépés
  • Kiváló kommunikációs készség
  • Lelkes, motivált, teljesítmény-centrikus személyiség
  • Számítógép felhasználói szintű ismerete

Amit kínálunk:

  • Professzionális, biztos háttér.
  • Európai szintű munkakörnyezet.
  • Keresztértékesítési lehetőség.
  • Rugalmas időbeosztás.
  • Mentori program.
  • Bejelentett munkaviszony.
  • Fix fizetés+ jutalék

Előny:

  • Sales tapasztalat.
  • Nyelvismeret

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődésedet és szeretnél közénk tartozni, küldd el fényképpel ellátott önéletrajzodat a megadott mail címre.

Munkavégzés helye Budapest, V. kerület, Városház utca
Kategória Építés / Ingatlan, Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 1 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Régió Budapest, Pest