www.cvonline.hu

INGATLAN TANÁCSADÓ ÉS BÉRBEADÁSI munkatárs

  • A hirdetés 550 napja lejárt

Ingatlan bérbeadással, ingatlan üzemeltetéssel, ingatlan fejlesztéssel és ingatlan forgalmazással foglalkozó belvárosi cégcsoport keres

INGATLAN TANÁCSADÓ ÉS BÉRBEADÁSI munkatársat

FELADATOK

  • Ingatlanok felkutatása, bemutatása
  • Új megbízások felvétele
  • Bérlői adatbázis folyamatos karbantartása
  • Hirdetéskezelés
  • A bérleti díjak begyűjtésének állandó ellenőrzése
  • Megüresedett ingatlanok bérbeadása, értékesítése
  • Rendszeres és eseti jelentések készítése az ügyvezető részére

SZAKMAI FELTÉTELEK

  • Min. középfokú gazdasági és/vagy műszaki végzettség
  • Ingatlankezeléssel, forgalmazással kapcsolatos további végzettség előnyt jelent
  • Ingatlan forgalmazás, bérbeadás területen szerzett tapasztalat előnyt jelet
  • Min. közép szintű informatikai felhasználói ismeretek, különösen Excel
  • Tárgyalóképes angol nyelvtudás szóban és írásban

AZ IDEÁLIS JELÖLT

  • Rendelkezik a szükséges szakmai kompetenciákkal,
  • Munkájára igényes, precíz, felelősségteljes
  • Képes a feladatok átfogó, komplex kezelésére
  • Kreatív, költségérzékeny
  • Barátságos, de egyben határozott fellépésű
  • Munkája során felismeri felelősségét, és ennek megfelelően végzi el feladatait
  • Munkavégzés helyéhez közeli lakcím előnyt jelent

AMIT KÍNÁLUNK

  • Versenyképes fix alapfizetés + teljesítményarányos jövedelem + költségtérítés
  • Céges telefon
  • Hatékony képzési rendszer, szakmai tréningek
  • Kiváló munkahelyi környezet és légkör
  • Önállóan beosztott munkaidő

MUNKAVÉGZÉS HELYE:

  • Budapest, IX. kerület

Jelentkezni lehet az alább megadott e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő
Elvárt nyelvtudás Angol