www.cvonline.hu

Ingatlan tanácsadó – bejelentett munkakörrel

  • A hirdetés 829 napja lejárt

Ingatlan tanácsadókat

keresünk budapesti irodánkba

Célunk olyan kollégákkal bővíteni csapatunkat, akik hosszú távra terveznek, hivatásuknak érzik a szakmát, nem riadnak meg a kihívásoktól és nyitottak az ügyfelek igényeivel szemben.

Legyen részese sikereinknek, csatlakozzon csapatunkhoz!

Feladatok:

  • Megbízási szerződések megkötése eladó ingatlanok tulajdonosaival
  • Ingatlan bemutatások szervezése és lebonyolítása
  • Meglévő ügyfelekkel való kapcsolattartás és új ügyfelek felkutatása
  • Üzletzárások menedzselése
  • Aktív közreműködés az adásvételi szerződések előkészítésében
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása

Amit kínálunk:

Stabil anyagi és szakmai háttér

  • Alkalmazotti bejelentett munkakör
  • Kimagasló jutalékrendszer
  • Önállóan beosztott, kötetlen munkaidő
  • hosszú távú munka- és karrierlehetőség
  • Karrierszinttől függően laptop biztosítása
  • Telefon és hirdetés költséget az iroda fizeti
  • Szakmai fejlődés, karrier lehetőség
  • Szakmai háttértámogatás
  • ingyenes oktatások
  • Marketing eszközök és hirdetések támogatása
  • Modern informatikai  háttér és infrastruktúra
  • Nincsenek területi korlátok
  • Kellemes munkahelyi légkör, jó csapat

Amit várunk:

  • Legalább középfokú végzettség
  • Kiváló kommunikációs- és meggyőzőkészség
  • Jó fellépés és – megjelenés
  • Megbízható, precíz munkavégzés,
  • Csapatmunka szeretete és képesség az önálló munkavégzésre
  • Pozitív szemlélet
  • 2-3 év gyakorlat

Előny:

  • Ingatlanközvetítői tapasztalat
  • Ingatlanközvetítői végzettség (OKJ)

Munkavégzés helye:

Budapest VII. vagy XVII. kerületi iroda

Fényképes önéletrajzát várjuk az alábbi email címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő