www.cvonline.hu

Ingatlan nyilvántartási koordinátor (Budapest)

  • A hirdetés 964 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és gazdálkodási igazgatósága munkatársat keres

pozícióba

Főbb feladatok:

  • Az ingatlangazdálkodási rendszer működtetése, karbantartása, HelpDesk feladatok ellátása, a rendszerhez tartozó jogosultságok kezelése.
  • Az ingatlan nyilvántartással kapcsolatos dokumentációk, tervek, iratok nyilvántartása.
  • Kapcsolattartás, együttműködés a kiemelt partnerekkel, a kapcsolódó rendszerek üzemeltetőivel, fejlesztőivel, felhasználókkal.
  • Aktív részvétel az alkalmazói szoftver-fejlesztésekben, tesztelésekben, bevezetésben. Módosításokat koordinál.
  • A felhasználói igények alapján a munkafolyamatokat koordinálása, a hibajavítási tevékenységek irányítása.
  • Szakmai üzemeltetési és fejlesztési feladatok irányítása.

Követelmények:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (földmérő, informatikai, térinformatikai)
  • Magas szintű számítógépes ismeretek (MS Word, MS Excel, Outlook)
  • Speciális programok, rendszerek (CAD, GIS, Ingatlan nyilvántartó rendszerek) ismerete
  • Ingatlanrendezési ismeretek
  • 3-5 év szakmai gyakorlat

A munkakör betöltésénél előnyt jelent:

  • aktív angol nyelvtudás
  • a társaság működési folyamatainak, kapcsolatrendszerének ismerete

Munkavégzés helye: Budapest

Jelentkezési határidő: 2015. február 04.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Ügyfélszolgálat / Vevőszolgálat / Szolgáltatás
Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 3 és 5 év között
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő