www.cvonline.hu

Ingatlan nyilvántartási és rendezési szakértő

  • A hirdetés 629 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatóság munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatai:

  • A MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében, használatában lévő ingatlanokat érintő műszaki, jogi, ingatlan-nyilvántartási és üzemi nyilvántartási tevékenységek koordinálása, felügyelete, ellenőrzése irányítása és szabályozása.
  • A MÁV tulajdonában és vagyonkezelésében lévő ingatlanokkal kapcsolatos nyilvántartási és nyilvántartás-rendezési feladatok szervezése, irányítása.
  • Az ingatlan-nyilvántartások és egyéb (pl. számviteli) nyilvántartások egyezőségének vizsgálatának, eltérések feltárásának irányítása és felügyelete; javaslattétel a megoldásra.
  • Az ingatlanok hasznosításának, az infrastruktúra gazdaságos és hatékony működésének szakmai tanácsadással történő segítése.
  • Ingatlanhasznosítási- és fejlesztési feladatokban való közreműködés, döntések előkészítése, szakvélemények készítése, véleményezése.
  • Az ingatlannyilvántartási-szabályrendszer karbantartásának irányítása, szervezése, a vonatkozó szabályok betartásának ellenőrzése.
  • Kapcsolattartás a területileg illetékes önkormányzatokkal (telekalakítási engedélyek) és földhivatalokkal (záradékolások, tulajdonjogi bejegyzések, vizsgálatok) és az ingatlanokkal szomszédos ingatlanok tulajdonosaival, használóival.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • Felsőfokú szakirányú állami iskolai végzettség (földmérő, térinformatikus, informatikus, jogi, szakmérnöki végzettség)
  • angol nyelvtudás előny
  • magas szintű számítógépes ismeret (WORD, EXCEL, stb.).
  • speciális programok, rendszerek (CAD, GIS, Ingatlan-nyilvántartó rendszerek) ismerete.
  • ingatlanrendezési ismeretek
  • jogszabályok, szabványok, rendeletek

A munkavégzés helye: Budapest

Amennyiben felkeltettük érdeklődését jelentkezését szakmai önéletrajz és motivációs levél megküldésével, a bérigény feltüntetésével 2015. július 10-ig az alábbi email-címre várjuk.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat Tapasztalat nem szükséges
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő