www.cvonline.hu

Ingatlan nyilvántartási és rendezési szakelőadó

  • A hirdetés 1109 napja lejárt

A MÁV Zrt. Vagyonkezelési és Gazdálkodási Igazgatósága munkatársat keres

munkakörbe

Fő feladatok:

  • A MÁV Zrt. tulajdonában, vagyonkezelésében, használatában lévő ingatlanokat érintő műszaki, jogi, ingatlan-nyilvántartási, ingatlanrendezési és üzemi nyilvántartási tevékenységek végzése.
  • A MÁV döntési hatáskörébe tartozó, ingatlanokat érintő tulajdonosi és vagyonkezelői hozzájárulások kiadásának, szerződések megkötésének előkészítése, döntésre előterjesztése és a folyamat ellenőrzése.
  • Az ingatlan-nyilvántartással kapcsolatos adatok rendszerbe történő bevitele, adatváltozással kapcsolatos feladatok végzése.
  • A földhivatali és egyéb határozatok nyilvántartásával kapcsolatos feladatok ellátása, a változások átvezetése a térképi és leíró informatikai adatállományokon, kimutatások készítése, statisztikai elemzések végzése.
  • Az ingatlanok alap-nyilvántartási - térinformatikai és leíró - adatainak karbantartása.
  • Ingatlan-nyilvántartási és egyéb (pl. számviteli, stb.) nyilvántartások egyezőségének vizsgálata, eltérések kimutatása, jelentések, elemzések készítése.
  • Közreműködés az ingatlanhasznosítási- és fejlesztési feladatokban, ingatlanrendezéssel kapcsolatos döntések előkészítésében, szakvélemények készítésében, az ingatlannyilvántartási-szabályrendszer (szakmai ügyviteli rend, irat-megőrzési, dokumentumtárolási szabályok) kialakításában, karbantartásában.

A munkakör betöltésének feltételei:

  • felsőfokú szakirányú műszaki állami iskolai végzettség (földmérő, térinformatikus, informatikus)
  • 1-3 év szakmai gyakorlat
  • felhasználó szintű számítógépes alkalmazási ismeretek (MS Word, MS Excel)
  • szakterületre vonatkozó utasítások, jogszabályok, rendeletek ismerete

Előnyt jelent:

  • Speciális programok, rendszerek (CAD, GIS, Ingatlan-nyilvántartó rendszerek) ismerete.
  • Ingatlanrendezési ismeretek.
  • Jogszabályok, szabványok, rendeletek, MÁV belső utasítások, szabályok ismerete.

A munkavégzés helye: Szeged

Jelentkezési határidő: 2014. november 30.

Jelentkezés módja: Szakmai önéletrajz küldése az alábbi e-mail címre.

Helyek Csongrád
Kategória Építés / Ingatlan
Minimális tapasztalat 2 év
Szükséges iskolai végzettség Főiskolai végzettség
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő