www.cvonline.hu

Ingatlan - Marketing Gyakornok

  • A hirdetés 732 napja lejárt

A

Budapest Airport Zrt.

munkatársat keres

munkakörbe.

Munkakör célja:

A Budapest Airport ingatlangazdálkodási és CARGO menedzsment területének operatív támogatása, a új üzleti partnerek megnyerése a társaság számára.

Feladatok:

  • Piackutatás lehetséges új bérlők és üzleti partnerek után a BUD részére minden lehetséges területen (logisztika, iroda, repülőgép javítás stb.)
  • Általános piackutatás
  • A lehetséges partnerek, versenytársak és szolgáltatók részletes értékelésének kidolgozása
  • Marketing stratégia előkészítésének támogatása, marketing tevékenység kidolgozása
  • Prezentációk és döntések előkészítéséhez szükséges dokumentáció készítése a BUD Management részére
  • A végrehajtás támogatása

Elvárások:

  • Folyamatban lévő felsőfokú tanulmányok, minimum 4 befejezett félév /sales, marketing szakirány/
  • Jó kommunikációs készség
  • Folyékony angol nyelvtudás
  • Magabiztosság, céltudatosság
  • Kreativitás
  • Csapatjátékos
  • Legbízhatóság
  • Rugalmasság
  • Jó felfogóképesség
  • Magas szintű Office felhasználói készség (Excel, Power Point)
  • „B” típusú vezetői engedély

Program:

Gyakornoki programunk időtartama 8 hónap. A heti ledolgozandó munkaidő 25 óra. A gyakornok munkáját szakterületi mentor segíti.

Munkavégzés helye:

Budapest Liszt Ferenc Nemzetközi Repülőtér

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, magyar és angol nyelvű fényképes önéletrajzodat, motivációs leveledet, valamint hallgatói jogviszony igazolásod – a pozíció megjelölésével - 2015. október 18-ig várjuk a lenti elérhetőségen.

Link megjelenítése

Budapest Airport – Magasan a legjobb

Helyek Budapest
Pest
Kategória Marketing / Reklám / Média / PR
Értékesítés / Kereskedelem
Diákmunka / Szakmai gyakorlat
Minimális tapasztalat Gyakornok
Munkaidő tipusa Részmunkaidő