Megbízható, fejlődésben lévő ingatlanközvetítő cég keres új munkatársakat

INGATLAN Iroda vezető
(HF 12-7976)

pozíciókba.

FELADATOK

  • Az ingatlan iroda tevékenységének szervezése, összehangolása,
  • Az ingatlan értékesítők munkájának segítése,
  • Az új belépő referensek betanítása,
  • A referensek tréningjeinek szervezése, vezetése,
  • Páros látogatások,
  • Szerződések előkészítése, áttekintése, értelmezése, egyeztetés az ügyvezető igazgatóval.

ELVÁRÁSOK

A jó értékesítő

  • szeret beszélgetni,
  • barátságosan viselkedik mind a barátaival, mind az ismeretlen emberekkel,
  • telefonon fel tud hívni ismeretlen embereket,
  • jobban szeret jönni-menni, mint egy helyben dolgozni,
  • alapszinten tudja kezelni a számítógépet,
  • Ingatlanszakmában szerzett tapasztalat.

AMIT KÍNÁLUNK

  • Nyugodt kollegiális légkör,
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség,
  • Előrelépési lehetőség,
  • Kiemelkedő jövedelem.

EGYÉB

  • Munkavégzés helye: Budapest,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 12-7976” referenciaszám feltüntetésével az alábbi e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Irodaű
Link megjelenítése