www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő/csoportvezető

  • A hirdetés 1333 napja lejárt

A FINEX ingatlan, merőben újszerű megközelítéssel nyit az ingatlanpiac felé! Ennek a modern koncepciónak a megvalósításához keresünk megfelelő kvalitású kollégákat, kiemelt bérezéssel!

Feladatok:

  • ingatlanértékesítés teljes folyamatának végigkövetése
  • új kollégák toborzása, kiválasztása, integrálása
  • saját csoport teljesítményének növelése
  • riportok készítése

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • magas színvonalú oktatási program
  • kellemes irodai légkör
  • ingatlanpiacon egyedülálló technológia
  • kiemelt karrier program
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Kompetenciák:

  • kitűnő kommunikációs készség
  • hitelesség, becsületesség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • vezetői attitűd
  • ingatlanszakmai múlt előny, de nem feltétel
  • minimum középfokú végzettség
Helyek Budapest
Pest
Kategória Szervezés / Menedzsment / Cégvezetés
Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő