www.cvonline.hu

Ingatlan Értékesítő

Régió: Budapest

Randstad Hungary Kft.

Hozzáadva: 2017.11.11.
Jelentkezési határidő: 2015.07.02.

Pozíció leírása / Job description

Partnerünk Magyarország vezető ingatlancsoportja részére keresünk lendületes Értékesítő kollégát.

Feladatok:

- Ingatlanfejlesztések és irodaportfolió értékesítési koncepciójának kialakításában való részvétel
- Bérlői értékesítési feladatok ellátása, koordinálása.
- Fejlesztett irodaingatlanok bérbe adása
- Ügynöki kapcsolattartás, beszámoltatás
- Bérlői tárgyalások levezetése, bejárások megtartása, ajánlatok, prezentációk elkészítése, szerződések előkészítése
- Új bérlők felkutatása, hideg hívások
- A tervezők által készített bérleményi alaprajzverziók előszűrése, az épület műszaki specifikációjának figyelembevételével
- Egyeztetés a projektvezetővel, és a műszaki vezetővel a bérlői igényekről
- Bérbeadással kapcsolatos marketing eszközök folyamatos karbantartása, frissítése, pótlása
- Piaci elemzések készítése
- A kijelölt ingatlanok üres területeinek bérbeadása, bejárások megtartása, ajánlatok, prezentációk elkészítése, szerződés elkészítése, megkötése
- Az értékesítési terv elkészítésében való közreműködés
- Az elfogadott bérbeadási sarokszámok minimális elérése, lehetőség szerint túlteljesítése
- A bérleti szerződés megkötése előtt egyeztetés az érintett területekkel (pénzügy, számvitel, adó, értékesítés, üzemeltető cég)
- A szerződés megkötése után az érintettek tájékoztatása, a szerződés, ill. annak kivonatának átadása a szabályzatban meghatározottak szerint

Elvárások:

- Gazdasági vagy kereskedelmi végzettség (építész/műszaki második diploma, illetve RICS szakmai tagság előny)
- 3 év ingatlanos tapasztalat, (értékesítési tapasztalat előny)
- MS Office ismerete
- Felsőfokú angol nyelvtudás, második nyelvismeret előny
- B kategóriás jogosítvány
- Ügyfélközpontúság
- Csapatmunka és együttműködés

Amit kínálunk:

- Kiemelt juttatási csomag
- Fejlődési és tanulási lehetőség
- Stabil háttér

Elvárások / Requirements

Amit kínálunk / Offer

1024 Budapest
Lövőház utca 39.
Tel: +36 1 411 2090
www.randstad.hu

Randstad Hungária Kft. logó
Kategória Építés / Ingatlan
Régió Budapest
Minimális tapasztalat -
Szükséges iskolai végzettség -
Vezetői engedély Nem szükséges
Munkaidő -