www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő

  • A hirdetés 1039 napja lejárt

Ha szívesen foglalkozol emberekkel, és hiszel önmagadban; nem éred be átlagfizetéssel, és fontos, hogy olyan csapatban dolgozz, ahol számíthatsz a támogatásra; rengeteg az energiád, és tenni akarsz céljaid megvalósításáért, akkor a SIMPLE HOMES Értékesítői csapatában a helyed!

Mindehhez kiemelkedő infrastruktúrát és kimagasló kereseti lehetőséget biztosítunk!

Nem csak szakmabeliek jelentkezését várjuk. A SIMPLE HOMES értéket lát azokban a fiatalokban, akik friss lendülettel vágnak neki egy új világ felfedezésének. Akik lelkesek, bátrak, mernek gondolkodni, és nem untak bele a tanulásba, amit azonban már valódi gyakorlati munkával akarnak és tudnak ötvözni.

Olyan hivatást kínálunk Neked, amelyet – minden nehézségével – nagyon könnyen meg lehet szeretni, folyamatos képzéseinken keresztül, gyorsan és biztosan el lehet sajátítani.

Vigyázz, Velünk könnyen sikeres lehetsz és nemcsak megszereted, hanem munkád a hobbiddá is válik!

Amit kínálunk:

  • Kiemelkedően magas jutalék, amely a befektetett munkával elért eredménnyel arányos.
  • Karrierprogramunkon keresztül előrelépési és fejlődési lehetőség biztosított.
  • Folyamatos képzési rendszer.
  • Központi marketingtámogatás, ingatlanok meghirdetése a piacvezető online portálokon, valamint a kimagasló látogatottságú honlapunkon.
  • Professzionális ingatlan-nyilvántartási rendszer.
  • A portfóliónkból választó ügyfeleink részére finanszírozási megoldások értékesítésének lehetősége.
  • Modern munkaeszközök.
  • Rugalmasan alakítható munkaidő.
  • Változatos munkavégzés.

Feladatok:

  • Eladó és bérbeadó ingatlanok felkutatása.
  • Saját portfóliónk és a piaci ingatlanok értékesítése.
  • Pénzügyi termékek értékesítése.
  • Ingatlanbemutatások szervezése és lebonyolítása.
  • Vételi ajánlatok és ügyletzárások menedzselése.
  • Aktív közreműködés az adás-vételi szerződések előkészítésében.
  • Az értékesítési folyamat adminisztrálása.

Elvárásaink:

  • Kiváló kommunikációs és meggyőzőkészség
  • Ambiciózus gondolkodás
  • Kiemelkedő munkabírás
  • Megbízhatóság
  • Értékesítői attitűd
  • Csapatmunka
  • Számlaképesség

Akár pályakezdőként vagy pályamódosítóként is várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal az alábbi e-mail címen.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő