www.cvonline.hu

Ingatlan Értékesítő

  • A hirdetés 1224 napja lejárt

Cégünk 21 éve kezdte el ingatlanforgalmazási és közvetítői tevékenységét. A tudatos tervezésnek, a kitartó munkának, illetve a szolgáltatás-centrikus gondolkodásmódunknak köszönhetően mára kimagasló helyet értünk el az ingatlan-közvetítő irodák rangsorában.
Tanácsadóinknak, jelenleg 6000 ingatlan értékesítésének lehetőségét biztosítjuk.

AZ INGATLANPIACI SZEREPLŐK KÖZÜL EGYEDÜLÁLLÓ ÉS LEGJOBB FIZETÉSI FELTÉTELEKET NYÚJTUNK LEENDŐ KOLLÉGÁINKNAK!

Munkatársat keresünk:

munkakörbe.

Főbb feladatok, munkák:

  • Meglévő ingatlanok értékesítése
  • Új ingatlanok felkutatása
  • Ingatlanok bemutatása vevőknek
  • Kapcsolattartás az ügyfelekkel
  • Az értékesités nyomon követése, lebonyolítása.

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Céltudatosság
  • Motiváltság, kitartás
  • Jó kommunikációs készség
  • Terhelhetőség
  • Hajlandóság önálló munkavégzésre

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Értékesítésben szerzett tapasztalat
  • Emberismeret
  • Jó szervezőkézség
  • Ambíció
  • Jó megjelenés
  • Ha nem csak munkát, hanem ÉLETPÁLYÁT keres!

Amit kínálunk:

  • EGYEDI FELTÉTELEK AZ INGATLANPIACON!
  • Alkalmazotti jogviszony
  • Kezdőknek Fix fizetés.
  • Előrelépési és fejlődési lehetőség.
  • Folyamatos gyakorlatias képzési rendszer.
  • Központilag finanszírozott marketingtámogatás.
  • Legmagasabb hirdetési büdzsé Budapesten.
  • Professzionális rendszer.
  • Minden számodra is fontos infrastrukturális háttér.
  • Sok esetben ingatlan portfóliót biztosítunk.

Egyéb információ az állásról:

  • Megtanítunk, hogy lehet elegánsan, kellemes ütemben, élvezhető, érdekes munkát végezni, amely biztonságos jövedelemmel jár hosszú távon.

Munkavégzés helye:

Budapest

Munkaidő:

Teljes munkaidő

Fizetés:

Kezdőknek fix fizetés!

Kezdeti hónapokra, szabadon választhat az Ön számára legmegfelelőbb  fizetési kondíciók közül.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan