www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő

  • A hirdetés 1100 napja lejárt

Az R&D Ingatlan közvetítésben jártas, illetve kezdő kollégákat keres ingatlanok értékesítésére.

Feladatok:

  • Ingatlanok értékesítése és kezelése
  • Ügyfélkezelés, adminisztráció

Követelmények:

  • Pozitív hozzáállás
  • Jó megjelenés, magabiztos fellépés
  • Magas szintű, önálló munkavégzés, emellett csapatjátékos
  • Megbízhatóság, pontosság
  • Sikerorientáltság
  • Számítógépes ismeretek (excel, word, internet felhasználó szintű ismerete)
  • Legalább középfokú végzettség

Előny:

  • Ingatlanközvetítő és értékbecslő végzettség (OKJ 52 341 030000 00 00)
  • Jogi és/ vagy műszaki ismeretek
  • Idegen nyelvek ismerete (angol, német, olasz, spanyol, orosz, kínai, francia)

Amit kínálunk:

  • Több éves ingatlanpiaci tapasztalattal rendelkező kollégák csapamunkája
  • Ingyenes képzések
  • Magas szintű együttműködés partnerirodákkal
  • Kiemelt hirdetési felületek
  • Rendszeres jövedelem
  • Kiemelkedő, a piaci átlagon felüli díjazás (40-60%)
  • Területi és irodai kötöttségek nélküli munkavégzés
  • Vállalkozói jogviszony nem szükséges (munkaviszony)

Irodáink:

  • V. kerület Belváros
  • VI. kerület Broadway
  • II. kerület Rózsadomb
  • III. kerület Óbuda

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését kérjük, küldje el fényképes önéletrajzát az alábbi e-mail címünkre kerület megjelöléssel.

Helyek Pest
Budapest
Kategória Értékesítés / Kereskedelem
Építés / Ingatlan
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő