www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő

  • A hirdetés 1060 napja lejárt

CSATLAKOZZ A PIACVEZETŐ INGATLANIRODA LEGJOBBAN KERESŐ TANÁCSADÓIHOZ!

Ha szeretnéd megvalósítani az elérhetetlennek tűnő álmaidat, karriert építeni, egy új szakmát tanulni minden előképzettség nélkül, akkor itt az alkalom, hogy bizonyíts önmagadnak és nekünk is!

Magyar tulajdonú, kifejezetten BÉRBEADÁSI területre specializálódott partnerünk megbízásából keresünk Ingatlanreferens munkakörbe kollégákat, Budapest és környékére.

Feladatok:

• Megbízások keresése és felvétele
• Ingatlanok bemutatása (tanácsadás, bérbeadás),
• Telefonos, illetve személyes kapcsolattartás,
• Hirdetések kezelése (saját és társ oldalakon),
• Adminisztráció

Értékelt kvalitások

• Minimum középfokú végzettség,
• Hasonló (bérbeadási) területen szerzett tapasztalat,
• Jó kommunikációs készség,
• Siker- és eredményorientált személyiség,
• Megfelelő megjelenés
• Előny: Ingatlanpiaci ismeretek (tájékozottság) és angol nyelvtudás

Amit nyújtunk

• Dinamikusan növekvő csapat, változatos munkavégzés, kimagasló kereseti lehetőség, önállóan beosztott munkaidő, kellemes munkahelyi légkör.

Helyek Budapest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Középiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő