www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő

  • A hirdetés 349 napja lejárt

VEDD MAGAD KOMOLYAN ÉS MI IS KOMOLYAN VESZÜNK,MERT NEM HÉTKÖZNAPI EMBEREKET KERESÜNK NEM HÉTKÖZNAPI HIVATÁSRA!!!!

Magyarország legnagyobb ingatlanközvetítő hálózata keresi csapatban is jól dolgozni tudó 2 fő használt lakó ingatlan,1 fő újépítésű ingatlan értékesítőt (fix fizetésért ) és 1 fő asszisztens/értékesítő munkatársát a VII. kerület Király utcai irodájába.

Mi csodákat nem ígérhetünk, de korrekt munkáért korrekt pénzt igen!! Megbecsülünk és elfogadunk olyannak, amilyen vagy, ha komolyan veszed Magad és a munkádat!!

Ha a magad ura akarsz lenni és rendelkezel az alábbi kompetenciákkal jelentkezz a megadott e-mail címre.

  • Vállalkozói szemlélet
  • Érettségi
  • Magabiztosság, határozott fellépés és POZITIV GONDOLKODÁS MÓDJ
  • Jó helyzetfelismerés, gyors problémamegoldás
  • Számítógépes jártasság
  • Dinamikus, aktív és határozott személyiség
  • Kiváló kommunikációs képesség, ügyfélorientált szemlélet
  • Sikerorientált, teljesítmény centrikus személyiség
  • Terhelhetőség, kitartás, szorgalom
  • Nyelvismeret (angol,orosz,olasz,kínai,spanyol) , értékesítési tapasztalat előny, de hiánya nem kizáró ok

Feladatok:

  • Használt és új építésű lakóingatlanok közvetítése
  • Megbízások felvétele, ingatlanok megtekintése, értékelése, bemutatása
  • Tárgyalások szervezése és lebonyolítása, szerződéskötés
  • Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel

Amit a Duna House nyújt Neked:

  • Alaptanfolyam elvégzését követően betanulás egy mentor segítségével
  • Szakmai vagy vezetői karrierprogramban való részvétel
  • Kiemelkedő teljesítményarányos kereseti lehetőség (számlaképesség nem feltétlenül szükséges)
  • Igényes iroda, színvonalas körülmények (a feladatvégzéshez szükséges feltételeket a Duna House biztosítja)
  • Akár vezetői karrierlehetőség azok számára, akik agilisak és fejlődni szeretnének
  • 1400 fős jókedvű, lendületes, nyitott DH-s csapat, rendezvények, versenyek

Várjuk jelentkezésed fényképes önéletrajzzal!

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő, Szabadúszó/ Vállalkozó
Elvárt nyelvtudás Angol, Kínai, Olasz, Orosz, Spanyol