www.cvonline.hu

Ingatlan Értékesítő

  • A hirdetés 542 napja lejárt

LEGYEN ÖN IS SIKERES TANÁCSADÓI CSAPATUNK TAGJA!

Megunta, hogy egyre többet dolgozik egyre kevesebbért?
Szeretné kipróbálni magát, de nincs tőkéje saját vállalkozáshoz?
Fontos Önnek a biztos háttér és a szakmai támogatás?
Az Otthon Centrum hálózata segítséget nyújt ebben!

I. kerületi, Krisztina körúti irodánk a környék egyik legismertebb ingatlanirodája. Budai területen lakó ügyfeleink teljes bizalmát élvezve végezzük munkánkat. Szakterületünkön a maximális megbízhatóság és a kiemelkedő szakmai ismeretek a legfontosabbak.

Pályázatot írunk ki az alábbi állás betöltésére:

Főbb feladatok, munkák:

  • Az új- és használt lakások felkutatása, értékesítése;
  • Ügyfeleink számára tanácsadás az Otthon Centrum által nyújtott komplex szolgáltatási háttérrel
  • Ingatlanokhoz kapcsolódó marketing feladatok ellátása, hirdetési anyagok összeállítása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Megbízhatóság, pontosság
  • Szorgalom
  • Folyamatos fejlődési igény
  • Teljesítményorientált gondolkodás
  • Érettségi

Amit kínálunk:

  • Több éves szakmai múlttal rendelkező sikeres tanácsadói csapat tagja lehet
  • Stabil, több mint 10 évre visszatekintő munkahelyi háttér
  • Kiemelkedő jövedelmi lehetőség várja
  • Egy jól működő franchise hálózat biztosította előnyök (hatalmas ingatlan kínálat, óriási ügyfélkör
  • Hosszú távú, előrelépést biztosító karrierlehetőség
  • Hatékony informatikai rendszer segíti munkáját
  • Magas szintű professzionális elméleti és gyakorlati képzés

Szükséges tapasztalat:

  • Nem igényel szakmai tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

  • Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

  • Rugalmas munkavégzési hely - Budapest

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.

Helyek Budapest
Pest
Kategória Építés / Ingatlan
Értékesítés / Kereskedelem
Szükséges iskolai végzettség Szakközépiskola
Munkaidő tipusa Teljes munkaidő