www.cvonline.hu

Ingatlan Értékesítő (V., VI., VII. Kerület)

  • A hirdetés 1091 napja lejárt

Aki most munkanélküli, lehet, hogy még sokáig az lesz!

De nem nálunk!

Az Otthon Centrum Belváros VI. kerületi irodáiba munkatársakat keresünk

Ingatlan Értékesítő

munkakörbe.

Idegennyelv-tudással sikeresebb lehet!

Csatlakozzon Magyarország legjobb ingatlanértékesítő csapatához MOST!

Ha Ön már érezte, hogy azért nem vették fel, mert:

  • túlképzett
  • pályakezdő
  • gyermeke van
  • még nincs gyermeke
  • nem elég fiatal
  • túl fiatal

akkor küldje el önéletrajzát és adjon magának egy esélyt, mert:

  • Mi örömmel fogadjuk a jelentkezőket bármelyik korosztályból.
  • Kezdő kollégáknak ügyfeleket biztosítunk.
  • Folyamatos képzést biztosítunk az Otthon Centrum Akadémián keresztül.
  • Az Otthon Centrum franchise hálózat teljes tapasztalatát, kínálatát, szolgáltatási csomagját élvezheti.
  • Elősegítjük az értékesítést a legkorszerűbb marketingeszközök használatával.
  • 30 000 eladó ingatlan található országos adatbázisunkban.
  • Bevezettük a passzív jövedelmet is biztosító programunkat.
  • A legtöbb ingatlant az Otthon Centrum értékesíti a Belvárosban.

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát és motivációs levelét küldje el a lenti e-mail címre.