www.cvonline.hu

Ingatlan értékesítő / területi vezető

  • A hirdetés 1055 napja lejárt

Az Azingatlan.hu Kft 10 éves szakmai múlttal rendelkező cég. A szakmában egyedülálló módon elsőként vezettük be a személyes tanácsadói szolgáltatást. Kitartó, tudatos munkánk és az ügyfél centrikus gondolkodás módunknak köszönhetően a piacon egyedülálló sikeres értékesítési technológiát dolgoztunk ki. Újszerű értékesítési módszerünk bevezetéséhez keresünk olyan kollégákat, akik az értékesítésben, valamint kiválasztás alapján a későbbiekben mint területi vezetők kapnak kiemelt szerepet.

Munkakör megnevezése:

Feladatok:

  • ingatlanértékesítés teljes folyamatának végigkövetése
  • új kollégák toborzása, kiválasztása, integrálása
  • saját csoport teljesítményének növelése
  • riportok készítése

Amit kínálunk:

  • kiemelt bérezés
  • magas színvonalú oktatási program
  • kellemes irodai légkör
  • ingatlanpiacon egyedülálló technológia
  • kiemelt karrier program
  • stabil, hosszú távú munkalehetőség

Kompetenciák:

  • kitűnő kommunikációs készség
  • hitelesség, becsületesség
  • értékesítésben szerzett tapasztalat előny
  • vezetői attitűd
  • ingatlanszakmai múlt előny, de nem feltétel
  • minimum középfokú végzetség

Munkavégzés helye:

  • Budapest

Munkaidő:

  • Teljes munkaidő

Amennyiben a pozíció felkeltette érdeklődését, kérjük, hogy fényképes önéletrajzát küldje el az alábbi e-mail címre.