Ingatlan Értékesítő (I., II., III., V., VI., VII., XII. kerület)

  • A hirdetés 789 napja lejárt

Aki most munkanélküli, lehet, hogy még sokáig az lesz

De nem nálunk!

Az Otthon Centrum Belváros irodáiba munkatársakat keresünk
Ingatlan Értékesítő
munkakörbe.

(Idegennyelv-tudással sikeresebb lehet!)

   Csatlakozzon Magyarország legjobb ingatlanértékesítő csapatához MOST!

Ha Ön már érezte, hogy azért nem vették fel, MERT:

  • túlképzett,
  • pályakezdő,
  • gyermeke van,
  • még nincs gyermeke,
  • nem elég fiatal,
  • túl fiatal,

akkor küldje el önéletrajzát és adjon magának egy esélyt, mert:

  • Mi örömmel fogadjuk a jelentkezőket bármelyik korosztályból.
  • Kezdő kollégáknak ügyfeleket biztosítunk.
  • Folyamatos képzést biztosítunk az Otthon Centrum Akadémián keresztül.
  • Az Otthon Centrum franchise hálózat teljes tapasztalatát, kínálatát, szolgáltatási csomagját élvezheti.
  • Elősegítjük az értékesítést a legkorszerűbb marketingeszközök használatával.
  • 30 000 eladó ingatlan található országos adatbázisunkban.
  • Bevezettük a passzív jövedelmet is biztosító programunkat.

Munkavégzés helye:

  • Budapest, I-II-III-V-VI-VII-XII. kerület

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a lenti e-mail címen lehet.