Megbízható, fejlődésben lévő ingatlanközvetítő cég új munkatársát
a Kelet-pesti irodájába

INGATLAN ÉRTÉKESÍTŐ
(HF 11-7758)

pozícióba.

FELADATOK:

  • Kapcsolatfelvétel eladó ingatlanok tulajdonosaival
  • Az eladó ingatlanoknak felvétele az irodánk adatbázisába
  • Válaszadás a vevők érdeklődésére
  • Az eladó ingatlanok bemutatása a vevőknek
  • Adminisztráció vezetése az irodai adminisztrációs rendszerben

ELVÁRÁSOK:
A jó értékesítő:

  • Szeret beszélgetni
  • Barátságosan viselkedik mind a barátaival, mind az ismeretlen emberekkel
  • Telefonon fel tud hívni ismeretlen embereket
  • Jobban szeret jönni-menni, mint egy helyben dolgozni
  • Alapszinten tudja kezelni számítógépet

AMIT KÍNÁLUNK:

  • Nyugodt kollegiális légkör
  • Folyamatos szakmai támogatás, fejlődési lehetőség
  • Előrelépési lehetőség
  • Versenyképes jövedelem

EGYÉB:

  • Munkavégzés helye: Budapest XIV. vagy XVI.  vagy XVII. kerület, valamint a környező települések,
  • Az ingatlanszakmában szerzett tapasztalat nem feltétel, de előny,
  • Munkakezdés: akár azonnal.

Ha ajánlatunk felkeltette érdeklődését, fényképes önéletrajzát kérjük, küldje a „HF 11-7758” referenciaszám feltüntetésével a lenti e-mail címre.

HUMANFIELD Tanácsadó Iroda
Link megjelenítése